Hakkımızda

DAHA İYİ BİR YAŞAM İÇİN KUSURSUZ YAPILAR

Hakkımızda

1998 yılında mimar Vahap Yılmaz tarafından kurulan Biva, “kusursuz yapı” odaklı, bilgi ve hayal gücünün birlikteliğinin ile benzersiz yapılara imza atan bir mühendislik ve mimarlık markasıdır.

İnsan hayatına verdiği değerle gelişmiş dijital inşaat teknolojilerden yararlanarak inşa edilen tüm projelerle sağlamlığı ön plana almış, bugüne kadar tamamladığı projelerle de bunu kanıtlamıştır.

Sürekli olarak yeni çözümler hayal eden Biva, neyin mümkün olduğunu yeniden tanımlıyor. Projede yer alan mühendisler, mimarlar, tasarımcılar ve müteahhitler projenin ilk çiziminden teslim edildiği o ana kadar tüm sorumluluğu benimser; sorunsuz, kusursuz ve en yüksek kalitede teslimini sağlar.

Biva her daim öz değerlerine sadık bir şekilde hareket eder. Tüm çalışma arkadaşlarının refahını önemser, yeteneklerinin gelişmesinde yardımcı olur. İçinde bulunduğu tüm süreçlerde etik değerlere bağlı kalır. Gelecek nesillere daha güçlü, estetik ve kusursuz binalar inşa etme hedefiyle kendini sürekli günceller ve geliştirir.

//biva.com.tr/wp-content/uploads/2021/09/biva_web_20210908170754.jpg

NELER YAPIYORUZ

SÜREKLİ GELİŞEN KUSURSUZ YAPI ODAKLI ÇALIŞMA PRENSİBİ

Biva; mimari, iç mimari, mühendislik ve inşaat proje yönetimi bir bütün olarak ele alır. En yüksek kalitede sonuçlar sağlamak için kaynaklarını verimli bir şekilde kullanır. Sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimi ile öngörülen ve öngörülmeyen tüm sorunları henüz doğmadan ortadan kaldırma prensibi üzerine yoğunlaşır. En karmaşık projelerde bile en az risk politikası ile hareket eder, proaktif bir yaklaşımla sonuca odaklanır.

Müteahhitlik Yeteneklerimiz

Kanıtlanmış başarılarıyla dolu olan Biva, her tip yapının inşasını başarıyla tamamlayabilecek birikime sahiptir. Marketler zinciri yapımından kooperatife, özel villalardan ofislere ya da kusursuz bir çelik gökdelene...

Biz Sizi Arayalım!

Arama Talebi