BivaBiva
Hayalleriniz ve fikirlerinizle projelerimizi inşa ediyoruz

HAKKIMIZDA

BİVA, yaratıcı tasarımları ve taşeronlarının kusursuz iş yapması ile tanınan mimarlık, iç mimarlık ve inşaat proje yönetimi firmasıdır.

1998 yılında mimar Vahap YILMAZ tarafından kurulan firma marketler zinciri yapımı konusunda tecrübe sahibidir. Bunun yanı sıra kooperatif, özel villa, ofisi de içeren her tip yapı konusunda sahip olduğu geniş deneyimle bilinir.

Biva, her yapının hayati önem taşıdığı bilincine sahip dünyada insan hayatı kadar değerli bir başka kavram olmadığını inşaat sektöründe geçirdiği on yılda verdiği hizmetle ürettiği üründe her seferinde kanıtlamıştır. Bundan sonraki tüm işlerinde de kanıtlayacaktır.

Kısa zamanda büyüyen firmamız, sektörün öncü firmalarıyla yaptığı iş anlaşmaları ile kendi alanında en büyük hizmeti veren kuruluşlardan biri olmasını sağlamıştır.

Bu denli geniş çalışma alanının oluşmasında, müşteri memnuniyetinin ve hizmette kalite esasının etkisi büyük rol oynamaktadır. Mühendislik gereksinimlerinin doğru anlaşılmasından, işim tam zamanında teslim edilmesine kadar çalışma döneminin sorunsuz ve zevkli geçmesi, deneyimli ve dinamik kadronun bir başarısıdır. Bu kadro sizi her zaman çıkarlarınız doğrultusunda yönlendirecektir.

Neler Yapıyoruz

1998'den beri İzmir'de inşaat sektörünün öncüsü

Mimari, iç mimari ve inşaat proje yönetimini bütüncül olarak ele alması ve bütünlüğü gerçekleştirmesi, firmanın başarısının temel anahtarıdır. Sahip olduğumuz insan gücü ve sistemi ile bir projeyi başından sonuna kadar başarıyla tamamlayıp, yönetebiliriz. İlkemiz dürüstlük ve müşteri memnuniyetine dayalı iş ilişkilerinin dostluğa taşınmasıdır.

Her Tip Yapı Müteahhitlik Hizmetleri

Biva, yıllar içinde edindiği köklü deneyimleri, güçlü yapısı ve saygın kimliğiyle kalıcı bir yer edinmiştir. Alanında deneyimli ve uzman kadromuz ile çözüm ortağı olduğumuz bireysel ve kurumsal iş ortaklarımıza çözümler ve hizmetler sunar.

01
Neler Yapıyoruz

Tasarımlar Dünyayı Değiştirebilir

2018

Biva Tower

İzmir'de Bayraklı'nın Yeni İkonu
2020

Biva Queen

Atakent'te İzmir Körfezi Manzarası
2019

Biva Suite

Geniş Sosyal Olanaklarıyla Yükselen Değer
2019

Biva Yeni Foça

Foça'da Doğal Güzelliklerin İçinde
2019

Biva Hills Urla

Urla'da Lüks ve Doğa İle İç İçe
2019

Biva Şükran Apartmanı

Kentsel Dönüşümde Projemiz

biva.com.tr'de yer alan içerikler ve görseller kopyalanamaz ve çoğaltılamaz